09382303889

درباره تیم طراحی ما

درباره ما

بهترین، زیباترین، مدرن ترین

از ایجاد طرح خود لذت ببرید

چاپ روی انواع کاشی و سرامیک در ابعاد مختلف و قابل استفاده در فضاهای مختلف با رنگ های متنوع و جذاب و قابلیت چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با چیدن کاشی ها در کنار یکدیگر به صورت پازلی از دیگر خدمات خوشنورد می باشد. از این خدمات نیز می توانید برای چاپ پروژه های شهری، تابلوکاشی، و یا چاپ عکس استفاده نمائید. ما خدمات نوینی را به شما معرفی خواهیم کرد. چاپ روی انواع ظروف شامل لیوان، بشقاب و انواع ظروف پذیرائی از دیگر خدمات هنری خوشنورد می باشد.

احساس خوب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

پیوستن به تیم ما

طرح های دنیای جدید و با الهام از وسایل بسیار ساده که اطراف ما هستند ساخته می شوند مثل میز و صندلی و کفش یا حتی یک درخت.هنرمندان این دوره دیگر زیاد پای بند طرح های سنتی و کلیشه ای نیستند ومی خواهند خود را از بند این قوانین رها کنند.همین موضوع باعث باز شدن فکر هنرمندان و موفقیت آنها در شکستن ساختارهای سنتی شده است و تواستند نگاه تازه ای را حاکم کنند.این مورد را می توان در گردنبند شیشه ای کوچک به روشنی دید.زیرا بسیار متفاوت طراحی شده تا انسانهای متفاوت آن را بخرند.قفل ها را خودتان باز کنید.
“خوشنورد” فروشگاه و نمایشگاه آنلاینی است که دست سازه های هنرمندان خوش ذوق را جمع آوری و در اختیار هنردوستان خود قرار داده است در واقع هدف خوشنورد از گردآوری این دست سازه ها، آشتی دادن هنر در با زندگی ماشینی و صنعتی در سطح کوه این روزهاست.

در این صنعت ما از تمامی هنرمندان خوش ذوق این رشته دعوت به هکاری ی کنیم .

پیوستن به تیم

با ما آشنا شوید

سایت خوشنورد زیرمجموعه شرکت خدماتی اینترنتی طنابچه می باشد .

بالا
X